Hoş Geldiniz.

İznik Gölü kenarında tarihi zeytin ağaçları içerisinde kurulu bulunan otelimiz size huzurun  yanı sıra kendinizi yeniden keşfetmenizi sağlayacak ilham bulacağınız ortam sunmaktadır.

Kişisel, iş, arkadaş ve aile toplantılarına uygun, evcil hayvana müsait, yaz-kış keyif alacağınız, gölün ve yeşilin doğa ile iç içe olduğu sakin bir ortamda huzurlu zaman geçirmek için ideal bir tercih.

Maksimum 10 çift kişilik ayrı ayrı konseptden oluşan konforlu odalarımız ve açık havuzumuz, 24 saat resepsiyon hizmeti, mevsiminde günlük taze yemekleri, bol çeşitli zengin kahvaltısı, güler yüzlü personeli , samimi ve sıcak yaşama alanlarımızın yanı sıra sizi evinizde hissettirebilmek için evcil hayvanlarınızı da konuk ederek, tatiliniz süresince konfor içinde ağırlamak hedefimiz.

Otelimizin bulunduğu Orhangazi ilçesi eşsiz göl manzarası yanı sıra zengin toprağı ve bitki örtüsü ile kaplı ovalarda tüm doğal malzemeler bulunmaktadır. Doğal meyvelerin yanı sıra yöre zeytini, zeytinyağı, tarhanası, eriştesi, salçası, turşusu, enginarı ve tüm yeşillikleri ile meşhurdur.


En Düşük Fiyat Garantisi Sitelerimizden rezervasyon yaparken daima uygun olan en iyi fiyattan yararlanmanızı sağlar.
Güvenli rezervasyon Rezervasyonlarınızda gizlilik ve güvenlik ön plandadır..
Ücretsiz iptal Rezervasyonunuzu günü gelmeden önce iptal edebilirsiniz.

İLETİŞİM

Tel. 0532 613 79 75
Gsm 0532 613 79 75
Fax 0224 587 70 07
Email: yigit@otelatroa.com
Adres: Gölyaka mah. Gölyaka sk. No : 118
Bursa/Orhangazi

Twitter

Facebook

Konuk Yorumları