• Müşteri Temsilcisi
  • ENGLISH | Atroa Butik Otel
  • DEUTSCH | Atroa Butik Otel

Bazı tatiller vardır; sizi size anlatır…

Hepimizin sevdiği bir tatil türü vardır. Aslında seçtiğimiz tatil, kendimizi anlatır. ATROA BUTİK OTEL işte böyle güzel hikayelerin yazıldığı bir tatil seçeneğidir. Öncelikle kendinize sormanız gereken soru yeniliklere açık mıyım? olmalıdır. Eğer cevabınız evet ise modern hizmet anlayışının hüküm sürdüğü, rahatlık, konfor ve doğayla iç içe olmanın getirdiği huzur ile belki de hayalinizdeki tatili burada, İznik Gölü kenarında geçirebilirsiniz.

Kendinizi evinizde gibi hissedin demek biraz klişe olsa da ATROA BUTİK OTEL’de asla geçerli değildir.Çünkü burada çok daha fazlasını elde edersiniz. Öncelikle isteriz ki tatilde hayatınız daha kolay olsun; hem kısa hem de uzun süreli konaklamalarınızda. Bu yüzden de özel olarak tasarlanmış, farklı konseptlerde 10 oda sadece sizin gibi kendine özel tatil yapmayı alışkanlık haline getirmiş misafirlerimiz için. Unutmayın, farklı konseptler farklı hikayeler demektir. Belki de sizin en keyifli tatil hikayeniz ATROA BUTİK OTEL’de. Kim bilir?

Gözlerinizi kapayın ve hayal edin…

İznik Gölü kenarında; serin, içinizi ısıtan ve zeytin ağaçlarının yaydığı orman kokuları eşliğinde harika bir otel düşünün. Şehirde size gelen tüm sesler, işaretler, dikkatinizi dağıtan her şey burada yok. Nasıl, kulağa hoş geliyor değil mi? ATROA BUTİK OTEL aslında sizin huzurla derin bir nefes çekeceğiniz bir sığınak, yeri geldiğinde de sevdiklerinizle unutulmaz vakitler geçirebileceğiniz, size özel bir mutluluk noktası. Bizim kapılarımız hissettiğiniz her duyguda size açık.

Tatil olur iş seyahati olur; işinin ehli, profesyonel ekibimiz, güler yüzleri ve sıcak ilgileri ile hem tatilinizi hem de kutlamalarınızı, özel gün ve toplantılarınızı sizin için muhteşem bir deneyim haline getirmek için çalışmaya devam etmektedirler.

Yolu mutluluk ve huzurdan geçen herkes ile bir gün mutlaka buluşacağız.

ATROA BUTİK OTEL’e şimdiden hoş geldiniz.